Polski producent narzędzi ogrodniczych

Początki firmy ERMET sięgają roku 1937. Obecnie jesteśmy dynamicznie rozwijającą się pokoleniową firmą, działającą w branży ogrodniczej i metalowej.

narzędzia i akcesoria ogrodnicze ermet

Produkcja i sprzedaż narzędzi ogrodniczych - Ermet

Jesteśmy polskim producentem narzędzi ogrodniczych. Nasz asortyment to linie produktowe, dostosowane do potrzeb i wymagań klientów. Gwarantujemy doskonałą polską jakość, dostępność i powtarzalność produkcji. Stale inwestujemy i poszerzamy ofertę, a partnerska współpraca i profesjonalizm w działaniu to wartości, które towarzyszą nam każdego dnia.

Zachęcamy do kontaktu, wykwalifikowana kadra postara się spełnić Państwa oczekiwania.

Narzędzia ogrodnicze

Obecnie jesteśmy dynamicznie rozwijającą się pokoleniową firmą, działającą w branży ogrodniczej i metalowej. Projektując i wytwarzając narzędzia największy nacisk kładziemy na doskonałą polską jakość oraz wysokie wymogi, które muszą spełnić nasze produkty oraz narzędzia.

Wytwarzamy narzędzia ogrodnicze z wytrzymałymi i ergonomicznymi uchwytami, trzonami pokrytymi osłonami, zapewniającymi pewny uchwyt, dodatkowo wzmacnianymi. Całość posiada niezwykle ergonomiczny kształt. Część robocza produkowanych przez nas narzędzi wykonana jest z hartowanej stali, odpornej na ścieranie i zniekształcenia. Narzędzia na ostatnim etapie produkcji zostają pokryte wysokiej jakości farbą proszkową, która zapewnia długą żywotność narzędzi stworzonych przez Ermet.

polski producent narzędzi ogrodniczych ermet

Masz opinię na temat naszych wyrobów?
A może chciałbyś o coś zapytać?

Nasze Biuro Obsługi Klienta z chęcią odpowie na każde pytanie.

Kontakt